Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/29551/virtual/www/oknamontplast/library/BlackBox/Router.php on line 105
Novinky » Výroba plastových a hliníkových oknen a dveří GEALAN a HEROAL, Zlín, Uh. Hradiště, Uh. Brod

Novinky

NOVÁ VZORKOVÁ PRODEJNA

28.01.15

Navštivte novou vzorkovou prodejnu stínící techniky a interiérových dveří na Mariánském nám. 2624 v Uh. Brodě (pod charitou)

V lednu jsme pro Vás otevřeli novou vzorkovou prodejnu doplňkového zastínění k oknům zn. Isotra a interiérových dveří a obložkových zárubní zn. Zlomek na MARIÁNSKÉM NÁMĚSTÍ v Uh. Brodě.

Na 100 metrech čtevečních naleznete širokou škálu doplňků k oknům od venkovních rolet a žaluzií, přes markýzy až po interiérové žaluzie, rolety, japonské stěny a mnoho dalšího! Za velmi příjemné ceny nabízíme také řešení pro střešní okna.

Naleznete u nás také bohatou nabídku řešení interiérových dveří a obložkových zárubní. Nabízíme klasické otočné dveře, dveře posuvné na stěnu či do pouzdra, dveře sklápěcí, bezfalcové dveře, skleněné dveře i bezpečností vstupní dveře a protipožární dveře do bytu.

 

Vše s garancí české výroby a tedy nejvyšší kvality!

 

 

Vzorková prodejna našich výrobků, tedy plastových a hliníkových dveří je pro Vás i nadále otevřena v sídle společnosti U Olšavy 2541, Uh. Brod, kde můžete také nahlédnout do výroby!

 

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY DO TÝMU

12.10.16

Baví Vás nejednotvárná práce, tvořivost a komunikace s lidmi? Pak možná hledáme právě Vás!

NOVÁ VZORKOVÁ PRODEJNA

28.01.15

Navštivte novou vzorkovou prodejnu stínící techniky a interiérových dveří na Mariánském nám. 2624 v Uh. Brodě (pod charitou)

572 635 969
Český výrobce oken a dveří