Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/29551/virtual/www/oknamontplast/library/BlackBox/Router.php on line 105
Novinky » Výroba plastových a hliníkových oknen a dveří GEALAN a HEROAL, Zlín, Uh. Hradiště, Uh. Brod

Novinky

SYSTÉM STATICKÉHO SUCHÉHO ZASKLENÍ

04.04.16

POUZE u

U lepicí technologie STV® , vyvinuté společností GEALAN, se jedná o slepení skla a profilu křídla speciální lepicí páskou, která byla koncipována právě pro konstrukci oken, se zachováním obvyklého podkládání skla.

Slepením skleněné tabule s profilem křídla se přenáší tuhost skla do křídla a celý tento systém se stává stabilnějším.

Lze tedy vyrábět ještě stabilnější a větší prvky využitím oceli a systému GEALAN STV®.

Doplňkově je v oblasti speciálních konstrukcí možné výrazně zlepšit tuhost půlkruhových oblouků a šikmých oken.

Funguje bez kompromisů

 

Hlavní výhody STV®:

Lepší statika

Kombinace technologie STV® s tradičním ocelovým vyztužením umožňuje výrobu prvků dosud nedosažitelných velikostí. I ve výrobě speciálních konstrukcí tak lze dosáhnout stabilnějších prvků.

Zvýšená tepelná izolace

Při výrobě normálně velkých prvků bílé barvy (oken 1,50 x 1,50 m a balkonových dveří 1,10 x 2,30 m) technologií STV® není nutné používat ocelovou výztuž. Tím se dosáhne výrazného zlepšení hodnot koeficientu Uf (podle konkrétní kombinace profilů až o 0,2 W/m²K).

Lepší ochrana před vloupáním

Spojení tabule skla a křídla lepidlem zlepšuje ochranu před vloupáním. Tím se dodatečně ztěžuje možnost překonání těchto prvků vypáčením.

Potenciál úspor

Časově náročné seřizovací a dolaďovací činnosti na okně tak lze redukovat na minimum. Je minimalizováno riziko zvlnění křídla, a tedy i horší funkčnost.

Neomezuje při užívání

Technologie lepení skla neomezuje uživatele při mytí oken. Lze i nadále používat čistící prostředky, na které jste zvyklí. Pokud dojde z jakéhokoliv důvodu k nutnosti výměny skla, není třeba se obávat. Technologie výměnu skla samozřejmě umožňuje.

 

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY DO TÝMU

12.10.16

Baví Vás nejednotvárná práce, tvořivost a komunikace s lidmi? Pak možná hledáme právě Vás!

NOVÁ VZORKOVÁ PRODEJNA

28.01.15

Navštivte novou vzorkovou prodejnu stínící techniky a interiérových dveří na Mariánském nám. 2624 v Uh. Brodě (pod charitou)

572 635 969
Český výrobce oken a dveří