Okenní sítě proti hmyzu lícující ( zapuštěné)

Sítě proti hmyzu lícující jsou vhodné pro montáž do všech druhů plastových, hliníkových a dřevěných EURO oken. Velká výhoda u těchto sítí je, že se při montáži nemusí dělat žádná díra do oken. Namontování sítě je přes kovové otočné držáky.

 

V nabídce máme čtyři nové dekory

 

Profil a síťovina

hliníkový profil o rozměru ( 25×10 mm, 37×10 mm, 19×8 mm ) je opatřen kvalitní povrchovou úpravou v těchto základních odstínech:

  • bílá
  • hnědá
  • imitace dřeva lak ( vhodné pro euro okna a u plastových oken k odstínu zlatý dub )

 

Případně za příplatek dodáváme sítě potažené renolitovou fólií v cca 50 odstínech imitaci dřeva( např. zlatý dub, ořech, douglasie atd.)

 

Základní vlastnosti

  • Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v šedé barvě
  • Životnost sítě je velmi dlouhá ( min.10-15 let )
  • Síťovina ze skelného vlákna během letního ani zimního období nereaguje na teplotní výkyvy a proto může být namontována na okně po celý rok, aniž by se snižovala životnost sítě

 

     

Sítě jsou nenáročné na údržbu. Je vhodné sítě jednou ročně demontovat a opláchnout proudem vody, čímž dojde k odstanění prachu a dalších nečistot ze síťoviny. Síť při pravidelné údržbě vypadá stále jako nová.

 

ZPĚT

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY DO TÝMU

12.10.16

Baví Vás nejednotvárná práce, tvořivost a komunikace s lidmi? Pak možná hledáme právě Vás!

NOVÁ VZORKOVÁ PRODEJNA

28.01.15

Navštivte novou vzorkovou prodejnu stínící techniky a interiérových dveří na Mariánském nám. 2624 v Uh. Brodě (pod charitou)

572 635 969
Český výrobce oken a dveří